Списки здобувачів освіти з 01 вересня 2020 року

Кваліфікований  робітник

на базі 9-го класу

група 10  Авторемонтник

  1. Аладько Данило Сергійович
  2. Власюк Юрій Вікторович
  3. Воронін Владислав Костянтинович
  4. Ганський Андрій Євгенійович
  5. Грушецький Максим Михайлович
  6. Дербасов Михайло Вікторович н/а                                       
  7. Деркач Максим В’ячеславович
  8. Корчук Андрій Олександрович                   
  9. Лук’янов Андрій Сергійович                                                   
  10. Макарчук Олег Миколайович
  11. Малах Данило Сергійович
  12. Марченко Дмитро Ігорович
  13. Никитюк Іван Андрійович
  14. Ніколаєв Артем Вікторович                                       
  15. Нумерованний Андрій Віталійович
  16. Олєйнік Артем Сергійович                                               
  17. Рекша Даниїл Романович                                                 
  18. Ручко Артем Володимирович
  19. Садовський Дмитро Олександрович     
  20. Салко Кирило Олександрович                                         
  21. Спатарь Олександр Сергійович
  22. Сухоребрий Євгеній Анатолійович
  23. Теплицький Ростислав Олексійович                                   
  24. Ткаченко Володимир Володимирович
  25. Чередніченко Дмитро Володимирович
  26. Черкашин Кирило Олександрович
  27. Шаповалов Богдан Максимович                                 
  28. Ярош Андрій Андрійович

 Майстер виробничого навчання: Кур‘язов Рустам Алімбайович 

Класний керівник: Яковчук Наталія Іванівна

група 11  Слюсар- електрик з ремонту електроустаткування,

майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів

  1. Баклін Владислав Володимирович                                                                               
  2. Бахшиянц Арсен Олександрович                                                                                                               
  3. Бондар Андрій Сергійович                               
  4. Бондаренко Максим Юрійович                                                                                                
  5. Бохан Артем Вікторович                                                                                                                                    
  6. Волинько Андрій Сергійович                                                                                                                              
  7. Галас Давид Олександрович                                                                                                                    
  8. Гандзюк Іван Олександрович                              
  9. Гудзь Даниїл Сергійович                              
  10. Зотов Максим Олександрович                                                                                                           
  11. Катерняк Ігор Васильович                              
  12. Крамар Роман Денисович                              
  13. Кучеренко Даніїл Віталійович                              
  14. Левкович Ярослав Васильович                                                                        
  15. Литовка Дмитро Юрійович
  16. Людвиченко Максим Дмитрович                                                                                                        
  17. Мельник Кирило Сергійович              
  18. Міщіненко Денис Анатолійович                              
  19. Осадчий Віталій Олегович                                                                                                           
  20. Паламарчук Даниїл Денисович                              
  21. Палієнко Назар Олександрович                                        
  22. Палій Павло Артемович                                                                                   
  23. Петраков Максим Миколайович                               
  24. Пилипенко Вадим Юрійович                              
  25. Потапенко Петро Віталійович                              
  26. Сироватко Максим Анатолійович                                                                                         
  27. Ткаченко Іван Миколайович                                                                                                                                                            
  28. Яшкін Олександр Павлович                              

Майстер виробничого навчання:        Горбач Ніна Василівна

                                                        Кулініч  Валентина Володимирівна

Класний керівник: Решетило Наталія Миколаївна

група 12   Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів,  

Машиніст підіймально-транспортних машин 

  1. Байдик Денис Андрійович                              
  2. Войтенко Владислав Олександрович                               
  3. Денисенко Денис Олександрович
  4. Денисенко Нікіта Вікторович
  5. Залюбівський Павло Русланович                                                                                                                                     
  6. Захарченко Євгеній Олексійович                              
  7. Іванюк Юрій Віталійович 
  8. Ільчук Роман Андрійович                              
  9. Ірчак Микола Миколайович                                                            
  10. Кирилюк Ярослав Олександрович                                                                                                                                                 
  11. Козлов Максим Сергійович                               
  12. Корчик Євген Євгенович                                        
  13. Кудлай Олег Русланович
  14. Луканюк Микола Васильович      
  15. Макушенко Олександр Володимирович                       
  16. Мельник Микола Михайлович                             
  17. Остапчук Богдан Володимирович                                                                                            
  18. Поляков Сергій Олександрович           
  19. Прокопчук Антон Андрійович                                                                                            
  20. Решетник Іван Ігорович                               
  21. Романов Максим Віталійович
  22. Сатир Денис Максимович                               
  23. Севастьянов Данило Миколайович                                                                                 
  24. Сьомченко Андрій Анатолійович                                                                                                                
  25. Тарануха Юрій Віталійович                                             
  26. Тарківський Олександр Олександрович                                                             
  27. Тихий Максим Якович                              
  28. Шумбар Артем Костянтинович

Майстер виробничого навчання: Джулай Олександр Васильович

Класний керівник: Житник Світлана Василівна

група 13   Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів,      

Машиніст землерийно-будівельних машин

  1. Артьомов Єгор Сергійович
  2. Василенко Дмитро Володимирович
  3. Глушко Ігор Володимирович                              
  4. Гончаренко Данило Михайлович                                                                                                                         
  5. Дусь Кирило Богданович                                                                   
  6. Дякунчак Максим Васильович                                                                                    
  7. Книш Євгеній Юрійович                              
  8. Коржовський Богдан Віталійович                                                                                                                  
  9. Кривий Владислав Валентинович                                                                                                                    
  10. Лузан Артьом Олександрович                               
  11. Марченко Микола Анатолійович               
  12. Мацюха Євген Ігорович
  13. Мельниченко Костянтин Вікторович
  14. Мосійчук Дмитро Леонідович                                        
  15. Москвінов Ярослав Ігорович
  16. Новицький Богдан Олександрович                                                                   
  17. Пушкарьов Олександр Олександрович
  18. Ричка Денис Сергійович
  19. Ситник Ілля Романович       
  20. Собченко Іван Олександрович                                                          
  21. Соловей Владислав Андрійович
  22. Хоменко Кирило Олексійович                                                                                                
  23. Черниш Дмитро Васильович                          
  24. Чорний Дмитро Вікторович
  25. Шаламов Антоній Миколайович                                                                                                  
  26. Шатило Віталій Петрович                                                                                                                         
  27. Шеремет Денис Миколайович                                            

Майстер виробничого навчання: Коломієць Сергій Вадимович

Класний керівник: Гагаєва Олена Костянтинівна

на базі 11- класу

 Група Т-3    Авторемонтник

  1. Баб’як Віталій Леонідович
  2. Іваночко Артур Петрович
  3. Лановець Дмитро Вікторович
  4. Міщенко Максим Григорович
  5. Наконечний Руслан Сергійович
  6. Шушурін Максим Романович

Майстер виробничого навчання: Пшеничний Іван Олександрович 

група Т-2   Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування,

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів

  1. Безкровний Дмитро Олегович (Без атест)
  2. Білоусько Олексій Олександрович
  3. Ворохоб Володимир Сергійович
  4. Капітонов Ілля Сергійович (Без атест)
  5. Костриця Роман Володимирович(Без атест)
  6. Панов Андрій Сергійович
  7. Сергієнко Олексій Опанасович
  8. Смаль Максим Миколайович
  9. Сміян Давід Дмитрович (Без атест)
  10. Табачний Григорій Павлович
  11. Тарайко Костянтин Олексійович
  12. Тиндик Володимир Володимирович (Без атест)
  13. Чепелєв Данило Григорович(Без атест)
  14. Шевченко Сергій Олегович
  15. Шкіндер Дем’ян Михайлович
  16. Щербань Владислав Валентинович

Майстер виробничого навчання:  Гензіцька Лариса Петрівна 

група Т-1   Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів,

Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)

  1. Атаманенко Михайло Олегович
  2. Василенко Сергій Сергійович
  3. Водько Юрій Олександрович
  4. Гаврилюк Олександра Тарасівна 
  5. Гайченя Василь Станіславович
  6. Гончаренко Сергій Володимирович
  7. Гриценко Вадим Вікторович
  8. Єрмаков Богдан Сергійович
  9. Заєць Максим Іванович
  10. Катращук Олександр Володимирович
  11. Кауров Василь Сергійович
  12. Ненаженко Валерій Володимирович (Без атест)
  13. Проценко Максим Володимирович (Без атест)
  14. Ревчук Олександр Володимирович (контракт)
  15. Сірош Дмитро Анатолійович (Без атест)
  16. Чижук Гліб Ігорович

Майстер виробничого навчання:  Стельмах Альона Анатоліївна

 

Молодший бакалавар

Денна  форма навчання 

група БМ1а  Галузеве машинобудування

  1. Богач Дмитро Владиславович
  2. Джуган Ілля Олексійович
  3. Дурицький Владислав Олександрович
  4. Затварницький Іван Олександрович
  5. Зорін Дмитро Олегович
  6. Кім Микола Миколайович
  7. Мазур Євгеній Віталійович
  8. Паневін Віталій Віталійович
  9. Панчук Андрій Олегович
  10. Савонік Андрій Степанович
  11. Соломаткін Андрій Петрович
  12. Ставнічук Євген Григорович
  13. Чесноков Іларіон Анатолійович
  14. Юрков Назарій Тимофійович
  15. Яблонський Микола Сергійович

Куратор групи: Андріянова Лариса Петрівна

група АД1а   Автомобільний транспорт

  1. Білий Нікіта Сергійович
  2. Василенко Максим Олегович
  3. Глушаниця Олексій Володимирович
  4. Іскра Андріан Євгенійович
  5. Кириченко Данило Олександрович
  6. Коваленко Євген Мирославович
  7. Лисенко Владислав В’ячеславович
  8. Охріменко Вадим Валерійович
  9. Павліченко Андрій Олександрович
  10. Печериця Віталій Віталійович
  11. Пронько Валентин Сергійович
  12. Проценко Володимир Вікторович
  13. Сапожков Микола Анатолійович
  14. Ус Михайло Анатолійович
  15. Фундурат Михайло Юрійович

Куратор групи: Боднар Олена Анатоліївна 

Заочна форма навчання

група БМ1аз  Галузеве машинобудування

  1. Баянов Олексій Денисович
  2. Галкін Микита Михайлович
  3. Демич Олександр Олександрович
  4. Карпенко Ярослав Юрійович
  5. Король Сергій Тарасович
  6. Лимар Максім Олексійович
  7. Лукін Олександр Романович
  8. Мельниченко Олександр Олександрович
  9. Мосієнко Аркадій Олексійович
  10. Панченко Сергій Михайлович
  11. Петренко Кирило Олексійович
  12. Петрусь Денис Вікторович
  13. Пилипчій Михайло Ігорович
  14. Селіванський Іван Валентинович
  15. Сидоренко Олег Вікторович
  16. Теплик Данило Геннадійович
  17. Цура Дмитро Анатолійович

Куратор групи:

група АД1аз    Автомобільний транспорт

  1. Боярчук Артем Володимирович
  2. Жук Максим Миколайович
  3. Захаров Володимир Олексійович
  4. Новік Валентин Олександрович
  5. Порохницький Андрій Олександрович
  6. Сапатов Денис Анатолійович
  7. Слобоженко Артем Сергійович
  8. Степушенко Віталій Володимирович
  9. Титаренко Денис Віталійович

Куратор групи: