Боднар Олена Анатоліївна

викладач фізики і астрономії

Ломачук Людмила Анатоліївна

викладач української мови та літератури

Копитко Світлана Петрівна

викладач англійської мови, правознавства і історії

Жур Валентина Іванівна

викладач німецької мови

Данченко Юлія Василівна

викладач англійської мови

Друщенко Світлана Валеріївна

викладач історії

Гуйда  Ольга  Іванівна

викладач математики та інформатики

Демченко Юлія Іванівна

викладач  математики

Решетило Наталія Миколаївна

викладач зарубіжної літератури

викладач хімії та теїнології

Яковчук Наталія Іванівна

викладач географії та біології

Цвіліховська Олена Сергіївна

викладач основ галузевої економіки

Кошебуцький Олександр Ігорович

викладач спецпредметів

Столяр Олександр Архипович

викладач спецпредметів

Курніков Сергій Іванович

викладач спецдисциплін та спецпредметів

Морозюк Іван Миколайович

викладач спецдисциплін та спецпредметів

Ангелова Анна Анатоліївна

викладач спецдисциплін та спецпредметів

Пасацька Юлія Сергіївна

викладач спецдисциплін

Клименко Алла Анатоліївна

викладач креслення та спецпредметів

Гагаєва Олена Костянтинівна

викладач спецдисциплін

Мокрієнко Тетяна Дмитрівна

викладач правил дорожнього руху

Хмельницька Олена Аманкулівна

викладач правил дорожнього руху

Холявко Євгеній Сергійович

викладач фізичної культури

Новицький Дмитро Петрович

викладач Захисту Вітчизни

Грущинська Тетяна Миколаївна

керівник фізичного виховання

Нищик Вікторія Анатоліївна

викладач правознавства, соціальний педагог

Кур'язов  Рустам Алімбаєвич

викладач спецдисциплін,

майстер виробничого навчання

Виговська Тетяна Валентинівна

викладач охорони праці,

майстер виробничого навчання

Гензіцька Лариса Петрівна

викладач спецпредметів,

майстер виробничого навчання

Герасименко Юрій Петрович

викладач спецдисциплін

Тарикіна Ірина Вадимівна

викладач спецдисциплін спеціальних машин

Коротянець Оксана Анатоліївна

викладач спецпредметів,

майстер виробничого навчання

Пшеничний Іван Олександрович

майстер виробничого навчання

Лозовська Оксана Володимирівна

майстер виробничого навчання

Стельмах Альона Анатоліївна

майстер виробничого навчання

Труш  Валентина Павлівна

майстер виробничого навчання

Пшенична Оксана Володимирівна

майстер виробничого навчання

Шаповал Наталія Іванівна

майстер виробничого навчання

Пасацький Олексій Олександрович

майстер виробничого навчання

Стебівка Олена Волимирівна

майстер виробничого навчання

Горбач Ніна Василівна

майстер виробничого навчання

майстер виробничого навчання

майстер виробничого навчання

Дєдкова Тетяна Петрівна

майстер виробничого навчання

майстер виробничого навчання

Сухомлинов Максим Андрійович

майстер виробничого навчання

Гетьман В′ячеслав Миколайович

майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню

Науменко Віктор Анатолійович

майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню

Попроцький Вячеслав Васильович

майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню

Даценко Леонід Іванович

майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню