з 27.04.2020 по  26.06.2020 (8 тижнів)

№ груп   ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ
№ ур Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб.
       Група  10 1 виробниче Сухомлинов М.А.   Фізична культура Новицький Д.П. с/з актова зала/вих.год 33 виробниче Сухомлинов М.А.   Хімія Кукшина В.Ф. 46
2       Фізична культура Новицький Д.П. с/з Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33       Іноземна мова Копитко/Жур 12\11
3       Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205 Укр.мова  Ломачук Л.А. 33       Геометрія Гуйда О.І. 44
4       Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Фізика Боднар О.А. 41       Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14
5       Хімія Кукшина В.Ф. 46 Будова ТОА Курніков С.І. 212       Техн.креслення Клименко А.А. 26
6 навчання     Історія  Друщенко С.В. 22 Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 навчання     Техн.креслення Клименко А.А. 26
7       Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33       Алгебра Гуйда О.І. 44
8       Біологія Яковчук Н.І. 22 Фізика Боднар О.А. 41       Фізична культура Новицький Д.П. с\з
9             Фізична культура Новицький Д.П. с/з            
       Група  11 1 виробниче Дєдкова Т.П.   виробниче Дєдкова Т.П.   актова зала/вих.год  18 Хімія Кукшина В.Ф. 46 Фізика Боднар О.А. 41
2             Іноземна мова Копитко/Жур 12\11 Зарубіжна літер Решетило Н.М. 31 Укр.мова Ломачук Л.І. 33
3             Історія України Друщенко С.В. 22 Фізкультура Холявко Є.С. с\з Фізична культура Холявко Є.С. с\з
4             Всесвітня історія Друщенко С.В. 22 Фізкультура Холявко Є.С. с\з Біологія Яковчук Н.І. 21
5             Інформатика Гуйда О.І. 36 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14
6 навчання     навчання     Фізика Боднар О.А. 41 Укр.мова Ломачук Л.А. 33 Геометрія Гуйда О.І. 44
7             Алгебра Гуйда О.І. 44 Хімія Кукшина В.Ф. 46 Фізика Боднар О.А. 41
8             Геометрія Гуйда О.І. 44 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31
9             Алгебра Гуйда О.І. 44            
        Група  12 1 виробниче Лопоцюк Л.А.   виробниче Лопоцюк Л.А.   виробниче Лопоцюк Л.А.   Математика Демченко Ю.І. 37 Фізична культура Новицький Д.П. с\з
2                   Фізкультура Новицький Д.П с\з Фізична культура Новицький Д.П. с\з
3                   Фізкультура Новицький Д.П. с\з Історія України Копитко С.П 12
4                   Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Хімія Кукшина В.Ф. 46
5                   Іноземна мова Копитко/Жур 12\11 Зарубіжна літерат Решетило Н.М. с\з
6 навчання     навчання     навчання     Фізика  Боднар О.А. 41 Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14
7                   Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14 Хімія Кукшина В.Ф. 46
8                   Фізика  Боднар О.А. 41 Всесвітня історія Копитко С.П 12
9                              
         Група  13 1 Біологія Яковчук Н.І. 21 Геометрія Демченко Ю.І. 37 виробниче Дєдков А.М.   виробниче Дєдков А.М.   виробниче Дєдков А.М.  
2 Історія України Копитко С.П. 12 Фізична культура Грущинська Т.М. с/з                  
3 Фізична культура Грущинська Т.М. с/з Іноземна мова Копитко/Жур 12\11                  
4 Фізика Боднар О.А. 41 Всесвітня історія Копитко С.П. 12                  
5 Фізика Боднар О.А. 41 Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14                  
6 Хімія Кукшина В.Ф. 46 Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14 навчання     навчання     навчання    
7 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Хімія Кукшина В.Ф. 46                  
8 Геометрія Демченко Ю.І. 37 Історія України Копитко С.П. 12                  
9                              
       Група  20 1 Фізика Боднар О.А. 41 виробниче Пшеничний І.О. в-во виробниче Пшеничний І.О. в-во виробниче Пшеничний І.О. в-во Фізична культура Холявко Є.С. с\з
2 Фізика Боднар О.А. 41                   Геометрія Демченко Ю.І. 37
3 Хімія Кукшина В.Ф. 46                   Географія Яковчук Н.І. 21
4 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22                   Укр.мова Ломачук Л.І. 33
5 Історія  Друщенко С.В. 22                   Іноземна мова Копитко/Жур 12\11
6 Фізична культура Холявко Є.С. с/з навчання     навчання     навчання     Алгебра Демченко Ю.І. 37
7 Фізична культура Холявко Є.С. с/з                   Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14
8 Біологія Яковчук Н.І. 21                   Фізика Боднар О.А. 41
9                              
       Група  21 1 виробниче Лозовська О.В. п/во Біологія Яковчук Н.І. 21 актова зала/вих.год  22 виробниче Лозовська О.В. п/во виробниче Лозовська О.В. п/во
2       Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Алгебра Демченко Ю.І. 37            
3       Географія Яковчук Н.І. 21 Фізична культура Холявко Є.С. с/з            
4       Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 Фізична культура Холявко Є.С. с/з            
5       Фізична культура Холявко Є.С. с/з Історія Друщенко С.В. 22            
6 навчання     Фізична культура Холявко Є.С. с/з Геометрія Демченко Ю.І. 37 навчання     навчання    
7       Фізика Боднар О.А. 41 Фізика Боднар О.А. 41            
8       Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14 Географія Яковчук Н.І. 21            
9             Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31            
       Група  22 1 виробниче Гензіцька Л.П. п/во виробниче Гензіцька Л.П. п/во актова зала/вих.год  32 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 виробниче Гензіцька Л.П. п/во
2   Коротянець О.Д.     Коротянець О.Д.   Історія Друщенко С.В. 22 Біологія Яковчук Н.І. 21   Коротянець О.Д.  
3             Алгебра Демченко Ю.І. 37 Фізика  Боднар О.А. 41      
4             Інформатика Гуйда О.І. 44 Фізика  Боднар О.А. 41      
5             Геометрія Демченко Ю.І. 37 Географія Яковчук Н.І. 21      
6 навчання     навчання     Громад.освіта Друщенко С.В. 22 Географія Яковчук Н.І. 21 навчання    
7             Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 Фізична культура Холявко Є.С. с\з      
8             Фізична культура Холявко Є.С. с/з Фізична культура Холявко Є.С. с\з      
9             Фізика Боднар О.А. 41            
       Група  23 1 Фізична культура Новицький Д.П. с/з Інформатика Гуйда О.І. 36 виробниче Труш В.П. п/во виробниче Труш В.П. п/во виробниче Труш В.П. п/во
2 Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 Алгебра Демченко Ю.І. 37                  
3 Фізика Боднар О.А. 41 Фізична культура Новицький Д.П. с/з                  
4 Біологія Яковчук Н.І. 31 Фізична культура Новицький Д.П. с/з                  
5 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Громадян.освіта Друщенко С.В. 22                  
6 Іноземна мова Копитко/Жур 12\11 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 навчання     навчання     навчання    
7 Географія Яковчук Н.І. 21 Географія Яковчук Н.І. 21                  
8 Історія Друщенко С.В. 22 Фізика Боднар О.А. 41                  
9                              
       Група  24 1 Виробниче Пшенична О.С. в-во Виробниче Пшенична О.С. в-во Виробниче Пшенична О.С. в-во Біологія Яковчук Н.І. 21 Громадян.освіта Друщенко С.В. 22
2                   Фізика Боднар О.А. 41 Історія  Друщенко С.В. 22
3                   Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 Алгебра Демченко Ю.І. 37
4                   Географія Яковчук Н.І. 21 Геометрія Демченко Ю.І. 37
5 навчання     навчання     навчання     Фізика Боднар О.А. 41 Інформатика Гуйда О.І. 36
6                   Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14 Фізика Боднар О.А. 41
7                   Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
8                   Географія Яковчук Н.І. 101 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
9                              

 

№ груп   ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ
№ ур Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб.
        Група  30 1 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Людина і світ Решетило Н.М. 31 актова зала/вих.год   32 Фізика Боднар О.А. 41 Художня культура Решетило Н.М. 31
2 ОБДР Хмельницька О.А. 19 Географія Яковчук Н.І. 21 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 Технології Кукшина В.Ф. 46
3 Біологія Яковчук Н.І. 21 Фізика Боднар О.А. 41 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Технології Кукшина В.Ф. 46
4 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Астрономія Боднар О.А. 41 Економіка Демченко Ю.І. 37 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12
5 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Художня культура Решетило Н.М. 31 Географія Яковчук Н.І. 21 Художня культ Решетило Н.М. 31 Біологія Яковчук Н.І. 21
6 ПДР Хмельницька О.А. 19 Фізика Боднар О.А. 41 Біологія  Яковчук Н.І. 21 Технології Кукшина В.Ф. 46 Географія Яковчук Н.І. 21
7 ПДР Хмельницька О.А. 19 Художня культура Решетило Н.М. 31 ПДР Хмельницька О.А. 19       Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12
8 Іноземна мова Копитко/Жур 12\11       ОБДР Хмельницька О.А. 19            
9             Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12            
        Група  31 1 Технології Кукшина В.Ф. 46 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 актова зала/вих.год   47 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Біологія Яковчук Н.І. 21
2 Біологія Яковчук Н.І. 21 Фізика Боднар О.А. 41 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Фізика Боднар О.А. 41
3 Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Фізика Боднар О.А. 41 Економіка Демченко Ю.І. 37 ПДР Мокрієнко Т.Д. 18
4 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 Географія Яковчук Н.І. 21 Технології Кукшина В.Ф. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
5 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Технології Кукшина В.Ф. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
6 Астрономія Боднар О.А. 41 Географія Яковчук Н.І. 21 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Художня культура Решетило Н.М. 31
7 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Художня культ Решетило Н.М. 31 Географія Яковчук Н.І. 21
8             Художня культура Решетило Н.М. 31       Біологія Яковчук Н.І. 21
9                              
       Група  32 1 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Фізика Боднар О.А. 41 актова зала/вих.год   101 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12
2 Технології Кукшина В.Ф. 46 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Фізика  Боднар О.А. 41 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Географія Яковчук Н.І. 21
3 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Технології  Кукшина В.Ф. 46 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Біологія Яковчук Н.І. 21 Електр-ня та АЕ Ангелова А.А. 108
4 Художня культура Решетило Н.М. 31 Технології  Кукшина В.Ф. 46 Художня культура Решетило Н.М. 31 Економіка Демченко Ю.І. 37 Астрономія Боднар О.А. 41
5 Біологія Яковчук Н.І. 21 Фізика Боднар О.А. 41 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Економіка Демченко Ю.І. 37 Техн.діагностики Ангелова А.А. 108
6 Географія Яковчук Н.І. 21 Художня культура Решетило Н.М. 31 Електр-ня та АЕ Ангелова А.А. 108 Іноземна мова Жур/Копитко 11\12 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
7 Фізика Боднар О.А. 41       Техн.діагностики Ангелова А.А. 108 Географія Яковчук Н.І. 21 Художня культура Решетило Н.М. 31
8             Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Іноземна мова Жур/Копитко 11\12      
9             Біологія  Яковчук Н.І. 21            

 

№ груп   ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ
№ ур Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб.
       Група  33 1 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Технології Кукшина В.Ф. 46 актова зала/вих.год   46 Художня культура Решетило Н.М. 31 Техн.робіт ПТМ Тарикіна І.В. 206
2 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Технології Кукшина В.Ф. 46 Біологія Яковчук Н.І. 21 Економіка Демченко Ю.І. 37 Людина і світ Решетило Н.М. 31
3 Людина і світ Решетило Н.М. 31 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Географія Яковчук Н.І. 21 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Фізика Боднар О.А. 41
4 Технології Кукшина В.Ф. 46 Георгафія Яковчук Н.І. 21 Захист Вітчизни Новицький Д.П. 14 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Художня культура Решетило Н.М. 31
5 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Біологія Яковчук Н.І. 21 Астрономія  Боднар О.А. 41 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Астрономія  Боднар О.А. 41
6 Художня культура Решетило Н.М. 31 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Фізична культура Холявко Є.С. с/з Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12
7 Художня культура Решетило Н.М. 31 Іноземна мова  Жур/Копитко 11\12 Географія Яковчук Н.І. 21 Фізика Боднар О.А. 41      
8 Фізика Боднар О.А. 41       Економіка Демченко Ю.І. 37 Людина і світ Решетило Н.М. 31      
9                              
    Група   АД1а 1 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 актова зала/вих.год 203 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108
2 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Обчислюв.техніка Манукян О.Т. 36
3 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212
4 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108
5 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212      
6 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108      
7 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212       Фізвиховання Грущинська Т.М. с/з            
8 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212       Фізвиховання Грущинська Т.М. с/з            
9                              
     Група  АД1б 1 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Фізвиховання Грущинська Т.М. с/з актова зала/вих.год 108 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212
2 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212
3 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108 Обчислюв.техніка Манукян О.Т. 36
4 Експл.автомобіля Курніков С.І. 212 Автомобілі і двигуни Курніков С.І. 212 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Фізвиховання Грущинська Т.М. с\з
5 Інженерна графіка  Клименко А.А. 26 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43      
6 Взаємозамін,стандарт Клименко А.А. 26 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43      
7 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 43 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108      
8                              
9                              
    Група   БМ 1а 1 Експл.машин Морозюк І.М. 101 Гідроприводи Столяр О.А. 43 актова зала/вих.год 41 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Обчислюв.техніка Манукян О.Т. 36
2 Експл.машин Морозюк І.М. 101 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Експл.машин Морозюк І.М. 101 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108
3 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108 Експл.машин Морозюк І.М. 101 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Фізвиховання Грущинська Т.М. с\з
4 ДВЗ,автом.і трактори Морозюк І.М. 101 Електрот., електрон Ангелова А.А. 108 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Взаємозамін,стандарт Клименко А.А. 26
5 ДВЗ,автом.і трактори Морозюк І.М. 101 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205      
6 Фізвиховання Грущинська Т.М. с\з Техн.констр.матеріал Гагаєва О.К. 205 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 ДВЗ,автом.і трактори Морозюк І.М. 101      
7 Інженерна графіка  Клименко А.А. 26 ДВЗ,автом.і трактори Морозюк І.М. 101 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 ДВЗ,автом.і трактори Морозюк І.М. 101      
8                              
9