Зимова сесія 2020-2021 навчальний рік

                                                                                      І, ІІ курс

Дата АД 1аз             "Автомобільний   транспорт" БМ 1аз              "Галузеве   машинобудування"
 

1 пара : 

 09.00-10.30

 

2 пара : 

10.40-12.10

 

3 пара :

 12.20-13.50

 

4 пара : 

14.00-15.30

 

1 пара : 

09.00-10.30

 

   2 пара :

  10.40-12.10

 

  3 пара :

  12.20-13.50

 

     4 пара : 

   14.00-15.30

 
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
04.01.21 понеділок Деталі машин (лекція) Гензіцька Л.П.. 212

Електротехніка   (лекція)     Ангелова А.А.

204  Іноземна мова (практика) Копитко С.П./Жур В.І. 11\ 12 Опір матеріалів (лекція)    Гергало В.П. 101 Електротехніка   (лекція)     Ангелова А.А. 204 Культурологія              (лекція)             Решетило Н.М. 31 Експлуатація машин(лекція)            Гергало В.П. 101    
05.01.21 вівторок Вища математика (лекція)      Гуйда О.І. 44   Історія України     (семінар)  Друщенко С.В. 22 Історія України (лекція) Друщенко С.В. 22 Деталі машин (практика) Гензіцька Л.П. 212 Фізика (лекція)  Боднар О.А. 41 Вища математика (лекція) Гуйда О.І. 44 Опір матеріалів (лекція)            Гергало В.П. 101 Історія України     (лекція)       Друщенко С.В. 22
06.01.21 середа Українська мова (лекція)  Ломачук Л.А.. 33 Електротехніка   (практика) Ангелова А.А. 204 Фізика (лекція)          Боднар О.А. 41 Історія України         (лекція)  Друщенко С.В. 22 Електротехніка   (практика) Ангелова А.А. 204 Українська мова   (лекція)              Ломачук Л.А. 33 Історія України   (лекція)        Друщенко С.В. 22 Іноземна мова (лекція)   Копитко С.П../Жур В.І. 11\ 12
11.01.21 понеділок Взаємозамінність, стандартизація (лекція) Клименко А.А. 26 Вища математика (практика)    Гуйда О.І. 44 Культурологія (лекція)     Решетило Н.М. 31 Взаємозамінність, стандартизація (лекція) Клименко А.А. 26 Вища математика (практика) Гуйда О.І. 44 Основи філос. знань         (лекція) Друщенко С.В. 22 Взаємозамінність, стандартизація (лекція)         Клименко А.А. 26    
12.01.21 вівторок Соціологія (лекція) Друщенко С.В. 22 Основи філос. знань     (лекція) Друщенко С.В. 22 Основи філос. знань  (семінар) Друщенко С.В. 26     Деталі машин (лекція) Гензіцька Л.П.. 212 Опір матеріалів (практика)            Гергало В.П.. 101 Двигуни внутрішнього      згорання(лекція)   Гергало В.П. 101

Основи філос. знань  (семінар)   Друщенко С.В.

22
13.01.21 середа Експлуатація автомобіля  (лекція)   Гергало  В.П. 101 Автомобілі і двигуни  (лекція)  Гергало В.П. 101  Іноземна мова (лекція)  Копитко С.П../Жур В.І. 11\ 12     Соціологія (лекція)   Друщенко С.В. 22 Соціологія (лекція) Друщенко С.В. 22 Експлуатація    машин (лекція)     Гергало В.П. 101 Двигуни внутрішнього      згорання(лекція)   Гергало В.П. 101
14.01.21 четвер Експлуатація автомобіля  (лекція)   Гергало  В.П. 101 Автомобілі і двигуни  (лекція)  Гергало В.П. 101 Українська мова (практика) Ломачук Л.А. 33      Іноземна мова (практика) Копитко С.П./Жур В.І. 11\ 12       Іноземна мова (лекція)  Копитко С.П../Жур В.І. 11\ 12 Експлуатація    машин (лекція)    Гергало В.П. 101    
15.01.21 п`ятниця Соціологія (лекція)   Друщенко С.В. 22 Інженерна графіка (лекція)       Клименко А.А. 26 Опір матеріалів (практика) Гергало В.П.. 101     Інженерна графіка (лекція)  Клименко А.А. 26 Соціологія (семінар)   Друщенко С.В. 22 Історія України    (семінар)      Друщенко С.В. 22    
 

1 пара :

09.00-10.30

 

2 пара :

10.40-12.10

 

3 пара :

12.20-13.50

 

4 пара :

14.00-15.30

 

1 пара :

09.00-10.30

 

2 пара :

10.40-12.10

 

3 пара :

12.20-13.50

 

4 пара :

14.00-15.30

 
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
16.01.21 субота Експлуатація автомобіля  (лекція)   Гергало  В.П. 101 Інженерна графіка (практика)    Клименко А.А. 26 Взаємозамінність, стандартизація (лекція) Клименко А.А. 26     Інженерна графіка (практика)   Клименко А.А. 26 Деталі машин   (практика)         Гензіцька Л.П. 212 Українська мова (практика)     Ломачук Л.А. 33    
    1 пара :    09.00-10.30       2 пара :        10.40-12.10   3 пара :    12.20-13.50      4 пара :    14.00-15.30    1 пара :   09.00-10.30     2 пара :       10.40-12.10       3 пара :        12.20-13.50      4 пара :      14.00-15.30  
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
18.01.21 понеділок Соціологія (семінар)   Друщенко С.В. 22 Вища математика (практика)      Гуйда О.І. 44 Іноземна мова (лекція)   Копитко С.П./Жур В.І. 11\ 12     Вища математика (практика) Гуйда О.І. 44 Взаємозамінність,    стандартизація    (лекція)             Клименко А.А. 26 Взаємозамінність,    стандартизація  (лекція)       Клименко А.А. 26    
19.01.21 вівторок                           Екзамен з предмету  "Історія України"  Екзаменатор: Друщенко  С.В. Асистент: Гензіцька Л.П.початок:11.00 22                        Екзамен з предмету  "Історія України"         Екзаменатор: Друщенко  С.В.  Асистент: Виговська Т.В.    початок: 11.00 22    
Дата БМ 2аз                   "Галузеве   машинобудування"
  1 пара : 12.00-13.30   2 пара : 13.40-15.10   3 пара : 15.20-16.50   4 пара : 16.00-18.30  
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
04.01.21 понеділок Експлуатація машин     (лекція)         Гергало В.П. 101 Експлуатація машин     (практика)    Гергало В.П. 101 Технологія конструкційих матеріалів (лекція) Коротянець О.А 205    
05.01.21 вівторок  Іноземна мова   (лекція)                  Копитко С.П./Жур В.І. 11\ 12 Двигуни внутрішнього  згорання (лекція) Гергало В.П. 101 Машини для землерийних і дорожніх робіт (лекція)          Мокрієнко Т.Д. 18 Двигуни внутрішнього  згорання (лекція)      Гергало В.П. 101
06.01.21 середа Деталі машин (лекція) Гензіцька Л.П.    212 Гідроприводи (лекція)    Столяр О.А. 43 Економіка підприємств (лекція)        Рибальченко А.Б.. 37    
11.01.21 понеділок Економічна теорія (лекція)          Рибальченко А.Б.. 37 Інженерна графіка (практика) Клименко А.А. 26 Економічна теорія (практика)           Рибальченко А.Б.. 37    
12.01.21 вівторок Двигуни внутрішнього      згорання (практика)       Гергало В.П. 101 Гідроприводи (лекція)    Столяр О.А. 43 Експлуатаційні матеріали (лекція)         Гензіцька Л.П. 212    
13.01.21 середа Іноземна мова   (лекція)                   Копитко С.П./Жур В.І. 11\ 12       Іноземна мова  (практика)     Копитко С.П./Жур В.І. 11\ 12 Інженерна графіка (практика)               Клименко А.А. 26    
14.01.21 четвер Гідроприводи (практика)  Столяр О.А. 43 Економічна теорія (лекція)       Рибальченко А.Б.. 37 Основи технології машинобудування       (лекція) Хмельницька О.А. 19    
15.01.21 п`ятниця Екзамен з предмету  "Деталі машин"    Екзаменатор: Гензіцька Л.П. Асистент: Лопоцюк Л.А.   Початок: 11.00    
  1 пара : 09.00-10.30   2 пара : 10.40-12.10   3 пара : 12.20-13.50   4 пара : 14.00-15.30  
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
16.01.21 субота Економічна теорія (лекція)              Рибальченко А.Б.. 37   Ремонт машин (лекція)              Гергало В.П. 101   Ремонт машин (практика)                      Гергало В.П. 206    
  1 пара : 12.00-13.30   2 пара : 13.40-15.10   3 пара : 15.20-16.50   4 пара : 16.00-18.30  
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
18.01.21 понеділок Екзамен з предмету  "Експлуатація  машин"  Екзаменатор: Гергало В.П., Асистент: Лопоцюк Л.А.          Початок: 11.00     206

 

                                                                                                                                       ІІІ курс

Дата АД 3аз    "Автомобільний   транспорт" БМ 3аз  "Галузеве   машинобудування"
 

1 пара :

12.00-13.30

 

2 пара :

13.40-15.10

 

3 пара :

15.20-16.50

 

4 пара :

16.00-18.30

 

1 пара :

12.00-13.30

 

2 пара :

13.40-15.10

 

3 пара :

15.20-16.50

 

4 пара :

16.00-18.30

 
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
04.01.21 понеділок Основи права (лекція)        Нищик В.А. 14 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47 Гідроприводи (лекція)        Столяр О.А. 43     Гідроприводи   (лекція) Столяр О.А. 43 Гідроприводи    (лекція)             Столяр О.А. 43 Основи права   (лекція) Нищик В.А. 14 Екологія (лекція)        Яковчук Н.І. 21
05.01.21 вівторок Основи технології ремонту  (лекція)  Гергало В.П. 101 Екологія (лекція)      Яковчук Н.І. 21 Електричне та електрообладнання (лекція)    Ангелова А.А 204     Екологія (лекція)         Яковчук Н.І. 21 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47 Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36    
06.01.21 середа Охорона  праці (лекція) Лопоцюк Л.А. 203 Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36 Основи технологї ремонту  (практика)  Гергало В.П. 101     Ремонт машин (лекція)           Гергало В.П. 101   Ремонт машин (практика)              Гергало В.П. 101 Машини для землерийних і дорожних машин(лекція)     Мокрієнко Т.Д. 18    
11.01.21 понеділок  Екзамен з предмету  "Основи технології ремонту"    Екзаменатор: Гергало В.П.   Асистент:Коротянець О.А. початок:11.00   101                                   Екзамен з предмету  "Ремонт машин"                                  Екзаменатор: Гергало В.П.    Асистент: Стебівка О.В.   початок: 11.00   101    
12.01.21 вівторок Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47 Охорона  праці (лекція)     Лопоцюк Л.А. 203 Гідроприводи (лекція)        Столяр О.А. 43 Обчислюальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36 Охорона  праці (лекція)          Лопоцюк Л.А. 203 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47    
13.01.21 середа Електричне та електрообладнання (лекція)    Ангелова А.А 204 Електричне та електрообладнання (практика) Ангелова А.А 204 Основи права (лекція)        Нищик В.А. 14     Безпека життєдіяльності (лекція) Яковчук Н.І. 21 Охорона  праці (лекція)           Лопоцюк Л.А. 203 Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47
14.01.21 четвер                    Екзамен з предмету  "Охорона праці"              Екзаменатор: Лопоцюк Л.А.    Асистент: Коротянець О.А.    початок: 11.00  203                 Екзамен з предмету  "Охорона праці"                        Екзаменатор: Лопоцюк Л.А.    Асистент: Стебівка О.В.  початок: 11.00        
15.01.21 п`ятниця Екологія (лекція)      Яковчук Н.І. 21 Безпека життєдіяльності (лекція)      Яковчук Н.І. 21 Основи права (лекція)        Нищик В.А. 14 Гідроприводи (практика) Столяр О.А. 43 Гідроприводи (практика)                   Столяр О.А. 43 Основи права   (лекція) Нищик В.А. 14 Машини для землерийних і дорожних машин (лекція)         Мокрієнко Т.Д. 18    
 

1 пара :

12.00-13.30

 

2 пара :

13.40-15.10

 

3 пара :

15.20-16.50

 

4 пара :

16.00-18.30

 

1 пара :

12.00-13.30

 

2 пара :

13.40-15.10

 

3 пара :

15.20-16.50

 

4 пара :

16.00-18.30

 
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
16.01.21 субота Безпека життєдіяльності (лекція)      Яковчук Н.І. 21 Екологія (лекція)      Яковчук Н.І. 21 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47     Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36 Основи права   (лекція) Нищик В.А. 14 Екологія (лекція)         Яковчук Н.І. 21    
 

1 пара :

12.00-13.30

 

2 пара :

13.40-15.10

 

3 пара :

15.20-16.50

 

4 пара :

16.00-18.30

 

1 пара :

12.00-13.30

 

2 пара :

13.40-15.10

 

3 пара :

15.20-16.50

 

4 пара :

16.00-18.30

 
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб.
18.01.21 понеділок Електричне та електрообладнання (практика) Ангелова А.А 204 Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 26 Механізований інструмент (лекція) Стебівка О.В. 47     Основи права  (лекція)   Нищик В.А. 14 Екологія (лекція)        Яковчук Н.І. 21 Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36    
19.01.21 вівторок Обчислювальна техніка (практика) Манукян О.Т. 36 Основи права (лекція) Нищик В.А. 14 Екологія (лекція)        Яковчук Н.І. 21   108 Безпека життєдіяльності (лекція)           Яковчук Н.І. 21 Машини для землерийних і дорожних машин (практика)          Мокрієнко Т.Д. 18 Машини для землерийних і дорожних машин(практика)          Мокрієнко Т.Д. 18