Літня сесія 2019/2020 навчальний рік

І курс

Дата                                      БМ 1аз                   "Галузеве машинобудування"
           1 пара :    12.00-13.30            2 пара :    13.40-15.10          3 пара :     15.20-16.50               4 пара :      17.00-18.30  
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач  
01.06.20 понеділок          Електротехніка та електроніка (лекція)   Ангелова А.А. 108  Іноземна мова    (лекція)   Копитко С.П./   Жур В.І. 12\ 11

Вища математика   (лекція)        Гуйда О.І.    

44  Двигуни внутрішнього    згорання(лекція) Гергало В.П. 206
02.06.20 вівторок            Електротехніка та електроніка (лекція)   Ангелова А.А. 108                Інженерна графіка (лекція)   Клименко А.А. 26   Іноземна мова    (лекція)     Копитко С.П./   Жур В.І. 12\ 11 Опір матеріалів (лекція)    Кошебуцький О.І. 43
03.06.20 середа    Експлуатація машин (лекція)         Гергало В.П. 108 Вища математика (практика)    Гуйда О.І. 44  Опір матеріалів    (лекція)    Кошебуцький О.І. 43    
04.06.20 четвер        Двигуни внутрішнього    згорання (лекція)   Гергало В.П. 206 Фізика  (лекція)         Боднар  О.А. 41 Фізика  (практика)   Боднар  О.А.. 41 Деталі машин (лекція)    Кошебуцький О.І 43
05.06.20 п`ятниця                     Культурологія  (лекція)      Решетило Н.М. 31      Взаємозамінність, стандартизація (лекція)    Клименко А.А. 206 Двигуни внутрішнього    згорання(лекція)  Гергало В.П. 206   Експлуатація машин (лекція)    Гергало В.П. 206
09.06.20 вівторок                Екзамен з предмету "Вища математика"   Екзаменатор: Гуйда О.І.  Асистент: Лопоцюк Л.А.    початок:  12.00 44    
10.06.20 середа       Взаємозамінність, стандартизація (лекція)   Клименко А.А. 26                Інженерна графіка (практика)    Клименко А.А. 206 Двигуни внутрішнього    згорання(лекція)  Гергало В.П. 206    
11.06.20 четвер                    Деталі машин (лекція)   Кошебуцький О.І 43 Опір матеріалів    (лекція)     Кошебуцький О.І. 43     Культурологія   (семінар)              Решетило Н.М. 31    
12.06.20 п`ятниця Екзамен з предмету "Взаємозамінність, стандартизація"   Екзаменатор: Клименко А.А.  Асистент: Лопоцюк Л.А.    початок:  11.00 26    
15.06.20 понеділок  Опір матеріалів    (лекція)   Кошебуцький О.І. 43            Електротехніка та електроніка (лекція) Ангелова А.А. 43  Двигуни внутрішнього    згорання(лекція) Гергало В.П. 206 Деталі машин (лекція)   Кошебуцький О.І 43
16.06.20 вівторок          Двигуни внутрішнього    згорання (практика) Гергало В.П. 206   Експлуатація машин (лекція)     Гергало В.П. 206 Інженерна графіка (практика)  Клименко А.А. 26    

 

ІІ курс

 

Дата  АД 2аз          "Автомобільний транспорт"                      БМ 2аз                     "Галузеве машинобудування"
            1 пара :        12.00-13.30            2 пара :       13.40-15.10             3 пара :        15.20-16.50             4 пара :       16.00-18.30  

              1 пара :            12.00-13.30

               2 пара :          10.40-12.10           3 пара :     12.20-13.50                           4 пара :                     14.00-15.30  
  предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/викладач каб. предмет/    викладач каб. предмет/     викладач каб. предмет/викладач каб.

предмет/                     викладач

каб.
01.06.20 понеділок Технологія конструкційних матеріалів   (лекція)         Коротянець О.А 47 Деталі машин (лекція)       Кошебуцький О.І.   43 Електричне та електрообладнання (лекція)        Ангелова А.А 108 Електричне та електрообладнання (лекція)              Ангелова А.А 108 Двигуни внутрішнього      згорання(лекція)          Гергало В.П. 206 Машини для землерийних і дорожних машин(лекція)       Мокрієнко Т.Д. 18 Технологія конструкційих матеріалів (лекція) Коротянець О.А 47 Деталі машин (лекція)       Кошебуцький О.І.   43
02.06.20 вівторок Організація та планування підприємств              (лекція)              Демченко Ю.І.        37 Онови технології ремонту (лекція) Кошебуцький О.І.  43 Електричне та електрообладнання (лекція)        Ангелова А.А 108 Електричне та електрообладнання (практика)     Ангелова А.А 108 Деталі машин (лекція)       Кошебуцький О.І.   43 Експлуатаційні матеріали (лекція) Гензіцька Л.П. 46 Машини для землерийних і дорожних машин(лекція)       Мокрієнко Т.Д. 18 Машини для землерийних і дорожних машин(лекція)       Мокрієнко Т.Д. 18
03.06.20 середа  Організація та планування підприємств (практика) Демченко Ю.І. 37 Організація та планування                підпиємств      (лекція)   Демченко Ю.І        37 Технологія конструкційих матеріалів (лекція) Коротянець О.А 47 Деталі машин (лекція)       Кошебуцький О.І.   43 Технологія конструкційих матеріалів (лекція) Коротянець О.А 47 Технологія конструкційих матеріалів (практика) Коротянець О.А 205   Ремонт машин (лекція)          Гергало В.П. 206   Ремонт машин (лекція)                                       Гергало В.П. 206
04.06.20 четвер Автомобілі і двигуни  (лекція)        Кошебуцький О.І. 43 Онови технології ремонту (лекція) Кошебуцький О.І.  43 Організація та планування підприємств (лекція)   Демченко Ю.І        37 Електричне та електрообладнання (практика) Ангелова А.А 108 Основи технології машинобудування (лекція)         Хмельницька О.А. 19 Основи технології машинобудування (лекція)         Хмельницька О.А. 19 Експлуатаційні матеріали (лекція) Гензіцька  Л.П.         46 Машини для землерийних і дорожних машин(лекція)       Мокрієнко Т.Д. 18
05.06.20 п`ятниця Гідроприводи (лекція) Столяр О.А. 43 Деталі машин (практика)       Кошебуцький О.І.   43 Експлуатаційні матеріали (лекція) Гензіцька  Л.П         46 Технологія конструкційих матеріалів (практика)       Коротянець О.А 47 Двигуни внутрішнього    згорання (лекція)           Гергало В.П. 206 Двигуни внутрішнього      згорання (практика)          Гергало В.П. 206 Гідроприводи (лекція)      Столяр О.А. 43 Гідроприводи (лекція) Столяр О.А. 43
09.06.20 вівторок   Експлуатаційні матеріали (лекція) Гензіцька  О.А.         46 Онови технології ремонту (лекція) Кошебуцький О.І.  43 Онови технології ремонту (практика) Кошебуцький О.І.  43 Електричне та електрообладнання (лекція) Ангелова А.А 108 Машини для землерийних і дорожних машин (лекція)        Мокрієнко Т.Д. 18 Основи технології машинобудування (лекція)    Хмельницька О.А. 19 Основи технології машинобудування (лекція)  Хмельницька О.А. 19 Експлуатаційні матеріали (практика) Гензіцька  О.А.         46
10.06.20 середа   Автомобілі і двигуни  (лекція)        Кошебуцький О.І. 204 Автомобілі і двигуни     (практика)              Кошебуцький О.І. 204 Експлуатаційні матеріали (практика) Гензіцька  Л.П         46     Експлуатаційні матеріали (практика) Гензіцька  Л.П.         46 Машини для землерийних і дорожних машин(практика)          Мокрієнко Т.Д. 18 Деталі машин (практика) Кошебуцький О.І. 43 Експлуатаційні матеріали (практика) Гензіцька  О.А.         46
11.06.20 четвер       Організація та планування           підприємств (лекція)               Демченко Ю.І.        37 Експлуатаційні матеріали (лекція) Гензіцька  Л.П.         46 Гідроприводи (лекція)       Столяр О.А. 43 Гідроприводи (практика)   Столяр О.А. 43 Гідроприводи (практика)        Столяр О.А. 43 Гідроприводи (практика)         Столяр О.А. 43 Основи технології машинобудування (практика)    Хмельницька О.А. 19    
12.06.20 п`ятниця                        Екзамен з предмету  "Деталі  машин"                                                         Екзаменатор: Кошебуцький О.І                                       Асистент: Коротянець О.А.     початок: 12.00   43         Екзамен з предмету  "Двигуни внутрішнього згорання, автомобілі і                                           двигуни"                                                                  Екзаменатор: Гергало В.П..  Асистент: Стебівка О.В.  початок: 12.00   206    
15.06.20 понеділок Організація та планування підприємств (практика) Демченко Ю.І. 37 Гідроприводи (практика)   Столяр О.А. 43 Гідроприводи (лекція)        Столяр О.А. 43     Гідроприводи (лекція)   Столяр О.А. 43   Ремонт машин          (практика)              Гергало В.П. 206 Основи технології машинобудування (лекція)         Хмельницька О.А. 19    
16.06.20 вівторок   Електричне та електрообладнання (практика)           Ангелова А.А 108 Експлуатаційні матеріали (лекція) Гензіцька Л.П.         46 Електричне та електрообладнання (практика)  Ангелова А.А 46                Екзамен з предмету  "Деталі  машин"                             Екзаменатор: Кошебуцький О.І   Асистент: Стебівка О.В.           початок: 12.00   43    
17.06.20 середа                   Екзамен з предмету  "Автомобілі і двигуни"                        Екзаменатор: Кошебуцький О.І.  Асистент: Коротянець О.А. початок: 12.00   43     Машини для землерийних і дорожних машин   (лекція)        Мокрієнко Т.Д. 18 Машини для землерийних і дорожних машин  (практика)          Мокрієнко Т.Д. 18   Ремонт машин (лекція)          Гергало В.П. 206